استراتژی‌های جدید شرکت نفت پاسارگاد تشریح شد
1397/6/25
از سوی مهندس جبرائیلی:
استراتژی‌های جدید شرکت نفت پاسارگاد تشریح شد
سرپرست شرکت نفت پاسارگاد تاکید کرد: شفاف سازی ، افزایش تولید، سود سهامداران و بهبود مستمر فرایندها و پیاده سازی سیستم های عملیاتی و اجرائی اهداف مهم در این بنگاه اقتصادی است که با اصلاح ساختارهای مجموعه متناسب با اهداف چابک سازی و افزایش شفافیت پیگیری خواهد شد.
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت نفت پاسارگاد ، مهندس "مسعود جبرائیلی" در جمع اعضای هیات مدیره، معاونان، مدیران و روسای این شرکت گفت: تخصص، تجربه و شایستگی نیروی انسانی از مهمترین و ارزشمند ترین سرمایه های نفت پاسارگاد است و باید همه این خصوصیات مثبت در راستای پیشبرد اهداف و برنامه های استراتژی شرکت بکار گرفته شود.
 
وی با اشاره به اثرات مخرب حواشی بر سازمان های استراتژی محور، افزود: تمام واحد های نفت پاسارگاد از صف تا ستاد باید در راستای اهداف عالیه شرکت گام برداشته و در جهت تحقق برنامه ها و اهداف پیش بینی شده و استفاده بهینه از ظرفیت های موجود و قانونی تلاش مستمر داشته باشند.
 
سرپرست شرکت نفت پاسارگاد معیارهای مناسب برای ارزیابی مدیران و کارکنان این شرکت را کارایی،توانمندی،تلاش و بهبود مستمر در روش ها عنوان کرد و گفت: موارد غیر حرفه ای در این راستا تاثیری نخواهد داشت.
 
جبرائیلی با اشاره به چالش ها و مشکلات نفت پاسارگاد، تصریح کرد: تنها راه برداشته شدن این چالشها ، همدلی و اجرای برنامه های مناسب با شرایط و چالشها و هماهنگ با برنامه های استراتژی و افزایش وفاداری کارکنان بوده که این همدلی و تلاش پرسنل ،افزایش تولید و سود و ارزش آفرینی را محقق کرده و قطعاً در صورت تحقق انها ، موارد انگیزشی در مورد پرسنل نیز با توجهات هیات مدیره محترم اجرایی می شود.
 
شرکت نفت پاسارگاد، به عنوان بزرگترین تولید کننده قیر در خاورمیانه دارای 6 کارخانه در نقاط مختلف ایران و 2 پایانه صادراتی است که پتانسیل تأمین انواع قیر براساس استانداردهای بین المللی و بسته بندی های متنوع را داراست.

اخبار برگزیده آرشيو
دوشنبه 1398/3/27 - 37 : 4