همایش معرفی ظرفیت‌ها و توانمندی‌های ماشین سازی پارس برگزار می‌شود
1397/10/16
از سوی هلدینگ تاپیکو:
همایش معرفی ظرفیت‌ها و توانمندی‌های ماشین سازی پارس برگزار می‌شود
شرکت سرمایه گذاری نفت و گاز وپتروشیمی تأمین (تاپیکو) همایش معرفی ظرفیت‌ها و توانمندی‌های ماشین سازی پارس را روز چهارشنبه 19 دی ماه برگزار می‌کند.

به گزارش روابط عمومی تاپیکو، در این همایش که با دعوت از مدیران صنعت پتروشیمی کشور برنامه‌ریزی شده است قرار است ظرفیتها و توانمندیهای اجرایی شرکت ماشین سازی پارس تشریح شده و برنامه‌های جدید این شرکت در توسعه ظرفیتهای عملیاتی تشریح گردد.

 

شركت ماشين‌سازي پارس تحت پوشش شرکت سرمایه‌گذاری نفت، گاز و پتروشیمی تأمین (تاپیکو) با سابقه نزدیک به نیم قرن تجربه در سال 1353 تأسیس شده است.

 

این شرکت در وندورلیست AVL مربوط به فهرست سازندگان داخلی وزارت نفت با رتبه یک ثبت شده و همچنین در وندورلیست شرکت مدیریت توسعه صنایع پتروشیمی و مپنا نیز حضور دارد. ماشین سازی پارس همچنین دارنده رتبه يك در رشته صنعت و رتبه سه ساختمان از سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور است.

 

این شرکت با کادر فنی مجرب در زمينه‌های طراحي، تامین مواد، ساخت و نصب انواع تجهیزات مربوط به صنایع نفت، گاز، پتروشیمی و نیروگاهی نظیر: مخازن ذخیره‌ای با سقف ثابت و شناور، مخازن تحت فشار، برج‌های تقطیر، فلر، درام، بویلر، مبدل، استیم ایرهیتر، ایر کولر، هاپر و ... فعالیت دارد .

 

شرکت ماشین سازی پارس دارای سه کارخانه مجهز در تهران، ماهشهر (منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی) و گچساران می‌باشد و با توجه به امکانات و توانمندی‌های نرم افزاری و سخت افزاری به یکی از بزرگترین شرکت‌های پیشرو در زمینه ساخت تجهیزات ثابت فلزی تبدیل شده است .

 

شرکت ماشین سازی پارس با شرکت NPJ Boiler کانادا در خصوص طراحی، ساخت، نصب و راه اندازی کلیه بویلرهای صنایع نفت، گاز، پتروشیمی ، پالایشگاهی و نیروگاهی قرارداد همکاری مشترک دارد.

همچین همکاری مشترک، با شرکت Linde آلمان در پروژه طراحی و ساخت 48 دستگاه مخزن تحت فشار به وزن تقریبی 1800 تن مربوط به پروژه الفین هفتم پتروشیمی مارون و نیز همکاری مشترک با شرکت Elimetal بلژیک در زمینه ساخت اولین سیلوهای آلومینیومی در ایران مربوط به پتروشیمی امیرکبیر از دیگر همکاری های مشترک ماشین سازی پارس با شرکتهای خارجی است.

 

این شرکت در حال حاضر تحت لیسانس شرکت Thermo Design در حال فعالیت می‌باشد.


اخبار برگزیده آرشيو
دوشنبه 1398/3/27 - 22 : 3