رشد سود خالص ایرانول قابل تقدیر است/ ضرورت توجه به شیوه‌های نوین بازاریابی
1397/10/22
مدیرعامل شستا در آبادان:
رشد سود خالص ایرانول قابل تقدیر است/ ضرورت توجه به شیوه‌های نوین بازاریابی
مدیرعامل شستا گفت: رشد سودخالص شرکت نفت ایرانول در سالجاری آن هم در این شرایط اقتصادی و فضای کسب و کاری که وجود دارد دستاورد قابل تقدیری است.

به گزارش روابط عمومی تاپیکو دکتر محمدرضوانی فر که به همراه مهندس مخدومی مدیرعامل تاپیکو از کارخانه شرکت نفت ایرانول در آبادان بازدید می‌کرد در جمع مدیران این واحد صنعتی ضمن تقدیر از عملکرد ایرانول گفت:  مسیری که در این شرکت برای کاهش خام فروشی و رفتن سوی محصول نهایی تعریف شده است، مسیر بسیار درستی است و حتما توسعه و رشد فروش پایدار را تضمین خواهد کرد.

 

مدیرعامل شستا با اشاره به ضرورت اجرای طرح‌های توسعه در شرکتها گفت: شرط بقای یک بنگاه اقتصادی داشتن طرح توسعه، بازسازی و داشتن پلن برای توسعه در آینده است. بنابراین در شرکت ایرانول حتماً برای طرح توسعه در حوزه روغنهای گروه 2 و 3 باید برنامه‌ریزی شود.

 

وی ادامه داد: اتفاقا هنر این است که در شرایطی که همه فکر می‌کنند همین شرایط موجود هم ممکن است دچار چالش شود باید برای آینده طرح توسعه داشت. الان وقت F.S تهیه کردن است؛ الان وقت پشت در بانکها نشستن برای تسهیلات گرفتن برای پروژه‌های توسعه‌ای است.

 

وی تأکید کرد: حتما از این روزهای سخت عبور خواهیم کرد. حتما این روزها تمام می‌شود. بنابراین باید از همین الان ظرفیت‌سازی کنیم.

 

رضوانی فر خاطر نشان کرد: شرکت نفت ایرانول، یادگار نسل‌های قبل از ما است که تدبیر و درایت کردند و شرکت را به این جا رسانده اند ما هم باید همین مسیر را ادامه بدهیم.

 

او با اشاره به ضرورت افزایش سرمایه و اجرای طرح‌های توسعه گفت: شستا با این اقدام به شرط آنکه که با برنامه و توجیه دار باشد و در زمان‌بندی و با اعداد و ارقام تعریف شده به نتیجه برسد و واقع‌بینانه نوشته شده باشد کاملا موافق است و باید حتما در بودجه های سال 98 ارائه شود.

 

عضو هیات مدیره شستا درباره سیستم توزیع و فروش مویرگی محصولات نفت ایرانول گفت: این تدبیر بسیار خوبی است که انجام شده چرا که هم سهم بازار ما را افزایش می‌دهد و هم بسیاری از موارد جا انداختن محصولات جدید چاره‌ای جز این ندارد و در مواردی در دراز مدت هزینه‌های بازاریابی ما را پایین می‌آورد.

 

رضوانی فر درعین حال پیشنهاد کرد که شرکت نفت ایرانول در متدهای شبکه‌های بازاریابی‌اش بازنگری کند.

 

وی طراحی بسته‌های مارکتینگ مناسب با استفاده از خدمات شرکتهای گروه شستا را راهکاری مناسب برای توسعه متدهای بازاریابی عنوان کرد و گفت: روشهای بازاریابی در فضای کسب و کار فعلی باید مدرن‌تر، متفاوتتر و خلاقانهتر طراحی شوند.

 

وی همچنین اظهار امیدواری کرد که شرکت نفت ایرانول با مسیری که در پیش دارد تا اردیبهشت یا خرداد بالاترین درصد سهم بازار را از آن خود سازد و گفت: امیدوارم به زودی با محصولات جدیدی که دارید و برنامه‌های توسعه ای که دارید بطور قطع لیدر مارکت روغن باشید که البته آن تازه شروع کار است.

 

مدیرعامل شستا در پایان گفت: من مجددا از مهندس مخدومی مدیرعامل تاپیکو که از افراد خوش فکر و با استعداد و خوش‌ذوق  و صاحب تجربه و فنی هستند بسیار سپاسگزارم و همچنین از مهندس اسحاقی که حالا می‌شود گفت کاملاً یک فرد متخصص در صنعت نفت است تشکر می کنم. ایشان به همان نسبتی که در این سالها ایرانول را رشد داده است خودش هم در این صنعت دارد تبدیل به برند می شود.

 

 


اخبار برگزیده آرشيو
دوشنبه 1398/3/27 - 14 : 3