دومین نشست تخصصی میز صنعت تاپیکو برگزار شد
1398/2/31
با حضور مدیرعامل تاپیکو؛
دومین نشست تخصصی میز صنعت تاپیکو برگزار شد
دومین نشست تخصصی میز صنعت شرکت سرمایه‌گذاری نفت و گاز و پتروشیمی تأمین (تاپیکو) با موضوع محوری اوره، برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی تاپیکو، در این نشست که روز دوشنبه 30 اردیبهشت ماه با حضور دکتر کرامتی معاون برنامه ریزی شرکت سرمایه گذاری تأمین اجتماعی، مهندس مخدومی مدیرعامل تاپیکو و دکتر شیرازی مدیر عامل شرکت سرمایه گذاری صبا تأمین و معاونان و مدیران تاپیکو و شستا در سالن کنفرانس شستا برگزار شد، گزارش تحلیلی معاونت برنامه‌ریزی و توسعه تاپیکو با موضوع چشم انداز صنعت اوره ارائه و به بررسی راهکارهای توسعه نقش تاپیکو در تولید و فروش این محصول پرداخته شد.
 
بر اساس این گزارش در این جلسه همچنین میزان عرضه و تقاضا، پیش بینی جریان تولید محصول اوره و نیز وضعیت فروش و بازار این محصول در کشور، منطقه و جهان مورد تحلیل قرار گرفته و وضعیت رقبای بالقوه و بالفعل تاپیکو در تولید و فروش اوره بویژه در کشورهای هدف صادراتی بررسی شد.
 
در بخش دیگری از این نشست، مدیر امور مالی تاپیکو عملکرد مالی شرکتهای زیرمجموعه این هلدینگ را در سال 97 تشریح کرده و گزارشی از فرایند سود و زیان شرکتها را ارائه کرد.
 
همچنین در این نشست تحلیلی از آخرین وضعیت قیمت سهام، وضعیت قیمت، روند معاملات و نیز بازارگردانی سهام تاپیکو از سوی مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری صبا تأمین ارائه و در خصوص اقدامات حمایتی از سهام این شرکت، بحث و بررسی شد.
 
به گزارش روابط عمومی تاپیکو، سلسله نشست‌های تخصصی میز صنعت، بصورت فصلی توسط شرکت سرمایه‌گذاری تأمین اجتماعی برنامه‌ریزی شده و در هر نشست به بررسی تخصصی یکی از محصولات پرداخته می‌شود. این نخستین نشست سال 98 میز صنعت تاپیکو بود که با موضوع تخصصی کود اوره برگزار می شد.
 
شرکت سرمایه گذاری نفت و گاز و پتروشیمی تأمین با داشتن 43 درصد از سهام شرکت پتروشیمی خراسان، بیش از 8 درصد از تولید محصول اوره در کل کشور را در اختیار دارد.

اخبار برگزیده آرشيو
جمعه 1398/8/24 - 1 : 11