رشد فروش ۷۶ درصدی ۲ ماهه سال ۹۸ شرکت‌های شستا
1398/3/29
رضوانی فر خبر داد:
رشد فروش ۷۶ درصدی ۲ ماهه سال ۹۸ شرکت‌های شستا
مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری تأمین اجتماعی از رشد فروش ۷۶ درصدی شرکت‌های زیر مجموعه شستا در ۲ ماهه سال ۹۸ خبر داد.
به گزارش روابط‌عمومی شرکت سرمایه‌گذاری تامین اجتماعی، محمد رضوانی فر  مدیرعامل شستا گفت: فروش تجمیعی شرکت‌های گروه شستا (مجموع فروش شرکت‌های مدیریتی) در دوماهه ابتدای سال جاری به هشت هزار و ۵۵۷ میلیارد تومان رسید که نسبت به فروش چهار هزار و ۸۶۹ میلیارد تومانی مدت مشابه سال قبل ۷۶ درصد رشد را نشان می‌دهد.
 
وی اضافه کرد: در سال رونق تولید به گونه‌ای تدبیر شده است تا با برنامه‌ریزی دقیق، تأمین به موقع مواد اولیه، استفاده حداکثری از ظرفیت‌های تولید و همت مضاعف کارکنان و مدیران تولید و فروش شرکت‌های زیر مجموعه بالاتر از پیش بینی‌ها و بودجه‌های مصوب محقق شود.
 
مدیر عامل شستا اعلام کرد: به‌زودی با اتمام مجامع شرکت‌های تابعه گزارش مبسوطی از عملکرد شرکت‌های شستا در سال ۱۳۹۷ و مقایسه آن با سال ۱۳۹۶ ارائه و در دسترس افکار عمومی قرارخواهد گرفت.
 
شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی (شستا) ۲۷۴ شرکت دارد که ۱۸۴ شرکت را مدیریت می کند و مابقی را سهامدار است و در حال حاضر ۲ درصد از سهم تولید ناخالص ملی را در اختیار دارد.
 
همچنین ۸۵ درصد از دارایی های شستا در بورس عرضه شده است و تمام اطلاعات شرکت های بورسی و غیربورسی شستا از طریق سامانه کدال سازمان بورس و شرکت فرابورس در اختیار علاقمندان قرار داده شده است/
 
لینک کوتاه مطلب :
http://tappico.com/46?articleId=4714

شنبه 1398/9/2 - 14 : 3