رشد ۲۸۳ درصدی سودآوری شرکت پتروشیمی شیمی بافت
1398/4/3
در مجمع عمومی مطرح شد:
رشد ۲۸۳ درصدی سودآوری شرکت پتروشیمی شیمی بافت
پتروشیمی شیمی بافت در مجمع عادی سالانه خود مبلغ ۴۰۰۰ ریال سود برای هر سهم این شرکت را تقسیم کرد

 

به گزارش روابط عمومی تاپیکو، مجمع عمومی عادی سالیانه این شرکت ، در روز دوشنبه ۲۰ خردادماه ۱۳۹۸ در محل شرکت سرمایه گذاری صنایع پتروشیمی برگزار شد و گزارش هیات مدیره این شرکت در اختیار سهامداران قرار گرفت.

 

بر اساس این گزارش، پتروشیمی شیمی بافت در سال مالی منتهی به ۲۹ اسفند ماه ۹۷ با رشد ۵۹۰ درصدی سود گروه نسبت به مدت مشابه سال قبل به ۱۰۴ میلیارد تومان سود خالص تلفیقی دست یافت.

 

گفتنی است، جمع درآمدهای عملیاتی شرکت نسبت به سال گذشته با رشد قابل توجهی همراه بوده و با ۹۷ درصد افزایش به نسبت بودجه رسیده است. این شرکت در سال قبل ۷۴ درصد محصولات خود را در بازارهای داخلی و ۲۶ درصد نیز در بازارهای صادراتی به فروش رسانده است.

 

لازم به ذکر است کسب بالاترین رکورد صادرات MTBE یکی از محصولات این شرکت ، دریافت جایزه ملی صنعت سبزکشور، اضافه شدن پتروشیمی جم به جمع تأمین کنندگان منابع خوراک و نیز به سود رسیدن شرکت شیمی تکس آریا برای اولین بار که از بدو راه اندازی یک شرکت زیان ده بود از مهمترین دستاوردهای این شرکت در سال ۱۳۹۷ بود .

 

همچنین برنامه های آتی سال جاری برای کنترل و بهبود شرایط شرکت می توان به ادغام شرکت شیمی تکس آریا با پتروشیمی شیمی بافت، اورهال مخازن ذخیره محصولات و نیز نصب و اجرای سیستم اطفاء حریق مخازن اشاره نمود.

لینک کوتاه مطلب :
http://tappico.com/46?articleId=4718

شنبه 1398/9/2 - 46 : 2