شنبه 1398/9/2 - 16 : 2

شرکت پتروسینا

صنعت : گروه فنی و مهندسی
نوع مالکیت : مدیریتی
آدرس : تهران، میرداماد، خیابان نفت شمالی، پلاک 6
تلفن : 8-22912176-021
محصولات
هیچ تولیدی تا کنون برای این شرکت ثبت نشده است.
شرکت پتروسینا
آخرین اخبار شرکت پتروسینا
خبری یافت نشد
معرفی شرکت

پتروسینا با هدف انجام پروژه های فنی و مهندسی، اجرای عملیات ساختمان و نصب، پیش راه‌اندازی و راه اندازی کامل پروژه های صنایع نفت، گاز و پتروشیمی و صنایع دیگر به‌صورت ایی.پی.سی با بهره‌‎گیری از مدیران، کارشناسان ارشد و متخصصان مجرب و باسابقه در صنایع نفت و پتروشیمی به همراه تجهیزات و ماشـین‎آلات و کارگاه‎‌های مجـهز و پیشرفته و همچـنین فناوری روز در زمینـه‎های نـرم‌‎افزاری، ساخت، تهیه و تأمین تجهیزات و ماشین‌آلات واحدهای صنایع نفت، گاز و پتروشیمی و سایر صنایع و ارائه خدمات تعمیر و نگهداری، انجام تعمیرات اساسی، ادواری و موردی، انجام هر گونه عملیات تدارکاتی و بازرگانی پا به عرصه فعالیت‌های اقتصادی گذاشته است. این شرکت با مشارکت شرکت پتروشیمی آبادان (به میزان 90 درصد)، شرکت پتروشیمی فارابی (به میزان 6 درصد) و شرکت پولیکا نوین (به میزان چهار درصد) در سال 1383 تأسیس شده است.

از آنجا که در صنایع نفت، گاز و پتروشیمی آخرین تکنولوژی رشته‌های مختلف صنعتی همراه با پدیده‌های نو و مکانیزه به کار گرفته می‌شود، این شرکت با توجه به مسئولیت‌های کاری خود به منابع انسانی متخصص و تجهیزات و دستگاه‌های پیشرفته دسترسی داشته و با برخورداری از سایر شرکت‌های متخصص عضو گروه قادر به برطرف کردن نیازهای صنایع پتروشیمی و سایر صنایع کشور نیز است.

 

  حوزه‌های کاری


- حوزه نفت، گاز و پتروشیمی: ارائه خدمات فنی و مهندسی، اجرای عملیات ساختمان و نصب، پیش راه اندازی و راه اندازی کامل پروژه‌های صنایع نفت، گاز و پتروشیمی و صنایع دیگر، ساخت و تأمین تجهیزات واحدهای صنایع نفت، گاز و پتروشیمی و سایر صنایع و انجام تعمیرات اساسی ، ادواری و موردی
- حوزه ساختمان
- حوزه تأمین متریال برای شرکت‌های زیرمجموعه هولدینگ و سایر صنایع

 

  زمینه‌های فعالیت شرکت
این شرکت با داشتن 6 مدیریت در مسئولیت‌های فنی و مهندسی، اجرایی، بازرگانی، برنامه‌‎ریزی و سیستم اطلاعات مدیریت، مالی و منابع انسانی قادر است طرح‎های بزرگ صنعتی را از آغاز اجرا کند و در پایان با نصب و راه‎اندازی و نیز همه فعالیت‎های مربوط به نگهداشت و تعمیرات را در زمینه سیویل، مکانیک، برق و ابزار دقیق به انجام رساند.
عملیات اجرای طرح‎های مهندسی، ساخت، نصب و راه‎اندازی و انجام همه فعالیت‎‌های تعمیراتی روزمره، اضطراری و اساسی زیر نظر مدیریت فنی و مهندسی اداره می‎‌شود. به‌طور کلی می‌توان شرکت پتروسینا را در شاخه عملیات به دو صورت اجرای پروژه‌های صنعتی و انجام عملیات تعمیرات تفکیک کرد. همچنین این شرکت قادر است کالا و اقلام مورد نیاز در صنعت پتروشیمی را از سوی واحد بازرگانی خود تأمین کند.

 مأموریت و چشم‌انداز
مأموریت پتروسینا، ارائه خدمات مهندسی، ساخت و مدیریت پروژه برای بهبود زندگی انسان‌ها است. همچنین در برنامه چشم‌انداز این شرکت، رسیدن به جایگاه برتر پیمانکاری عمومی در منطقه با قابلیت رقابت جهانی، توان مالی، دانش و فناوری مهم‌ترین جنبه‌های برتری متوازن پتروسینا خواهد بود.

 

  ارزش‌های شرکت پتروسینا
  کیفیت برتر و تأمین رضایت مشتری
  ایجاد محیطی مناسب برای کار همراه با صداقت، سخت‌کوشی، توسعه توانمندی‌های فردی و توجه به زندگی کارکنان
  سلامت و ایمنی کار
  توجه به محیط زیست
  رقابت سالم و پابیندی به اخلاق حرفه‌ای

 

 

مکان نمای دفتر تهران :
تهران، میرداماد، خیابان نفت شمالی، پلاک 6