پنج شنبه 1398/8/30 - 51 : 19

شرکت سرمایه‌ گذاری صنایع پتروشیمی PIIC

صنعت : گروه صنایع پتروشیمی
نوع مالکیت : مدیریتی
آدرس : تهران، سید جمال الدین اسد آبادی (یوسف آباد)، خیابان شهید جهانبخش (سوم)، پلاک 14
تلفن : 88993549-021
فکس : 88993543-021
محصولات
هیچ تولیدی تا کنون برای این شرکت ثبت نشده است.
شرکت سرمایه‌ گذاری صنایع پتروشیمی PIIC
معرفی شرکت

شرکت سرمایه گذاری صنایع پتروشیمی با هدف مشارکت مردم در صنایع پتروشیمی در تاریخ 27/12/1370 به ثبت شرکتها رسیده است و جذب نقدینگی و به کارگیری آن در سودآورترین بخش‌های صنعتی خصوصاً صنعت پتروشیمی در راس اهداف آن قرار گرفت. این شرکت در سال 1373 در بازار بورس اوراق بهادار تهران پذیرفته شد و اکنون با بیش از 50000 سهامدار و سرمایه اسمی1820 میلیارد ریال فعالیت گسترده‌ای دارد.

 شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی (شستا) سهامدار اصلی این شرکت می باشد که با هدف استفاده از توان بالقوه بخش خصوصی و دانش فنی روز دنیا در صدد توسعه کمی و کیفی فعالیتهای شرکت می باشد. در همین راستا استراتژی بلند مدت شرکت بر محور ایجاد و راه اندازی پروژه های تولیدی، به خصوص در حوزه پتروشیمی، پی ریزی شده است.

فعالیت‌های شرکت سرمایه‌گذاری صنایع پتروشیمی مشتمل بر 5 بخش تولید، خدمات فنی و مهندسی، بازرگانی و سرمایه‌گذاری، پروژه‌ها و بازار سرمایه است که فعالیت هرکدام از این بخشها در قالب شرکت‌های عضو گروه و به شرح ذیل انجام می‌شود:

 

 شرکت‌های تولیدی و پروژه ها

کربن ایران، شیمی بافت، صنایع کیمیای غرب گستر، تولیدی گازلوله، دوده صنعتی پارس، صنایع لاستیکی سهند، تولیدی لوله‌های دوجداره قدر، سلسله آب حیات کرمان، شیمیایی فرآورد قشم ، شیمی تکس آریا .

 

شرکت‌های خدمات فنی و مهندسی

تکین کو، فیرمکو، شاخص و نگهداشت کاران
 

 

شرکت‌های بازرگانی و سرمایه‌گذاری

سرمایه‌گذاری هامون کیش، سرمایه‌گذاری لاستیکی سهند و گسترش تجارت هامون

 

 از فعالیت‌های بخش تولیدی می‌توان به تولید انواع مواد پتروشیمی، شیمیایی، محصولات نیمه ساخته و ساخته شده پلاستیکی و لاستیکی اشاره نمود. که عمدتاً عبارتند از : دوده صنعتی، ام تی بی ای، متیل اتیل کتون، آسترهای لاستیکی، تسمه نقاله، لوله های پلی اتیلن، لوله های الکترو فیوژن و ... .

بخش خدمات فنی و مهندسی با استفاده از باسابقه‌ترین متخصصین صنایع مختلف خصوصا صنایع پتروشیمی، ارائه دهنده خدماتی مانند مهندسی، ساخت تجهیزات، نصب و راه اندازی، بهره‌برداری و تعمیرات به اغلب مجتمع‌های پتروشیمی و سایر صنایع مرتبط با حوزه نفت، گاز و پتروشیمی کشور است.

بخش بازرگانی و سرمایه‌گذاری نیز در زمینه صادرات و واردات مواد و محصولات و نیز تامین مالی پروژه‌های سرمایه‌گذاری فعالیت مینماید

 

مکان نمای دفتر تهران :
تهران، سید جمال الدین اسد آبادی (یوسف آباد)، خیابان شهید جهانبخش (سوم)، پلاک 14