چهارشنبه 1398/4/26 - 21 : 15

شرکت سرمایه‌ گذاری صنایع پتروشیمی PIIC

صنعت : گروه صنایع پتروشیمی
نوع مالکیت : مدیریتی
آدرس : تهران، سید جمال الدین اسد آبادی (یوسف آباد)، خیابان شهید جهانبخش (سوم)، پلاک 14
تلفن : 88993549-021
فکس : 88993543-021
محصولات
MTBE
% 15
سهم تولید در کشور
دوده صنعتی
% 33
سهم تولید در کشور
کربن بلک
% 33
سهم تولید در کشور
لوله های دوجداره فاضلابی و اتصالات
% 1
سهم تولید در کشور
لوله های دوجداره فاضلابی
% 1
سهم تولید در کشور
لوله های تک جداره آبرسانی و گازرسانی
% 1
سهم تولید در کشور
تسمه نقاله
% 1
سهم تولید در کشور
كيسه سه لايه پلی اتيلن
% 1
سهم تولید در کشور
شیرینگ سه لایه پلی اتیلنی
% 1
سهم تولید در کشور
رافینت 2
% 1
سهم تولید در کشور
شرکت سرمایه‌ گذاری صنایع پتروشیمی PIIC
معرفی شرکت

شرکت سرمایه گذاری صنایع پتروشیمی با هدف مشارکت مردم در صنایع پتروشیمی در تاریخ 27/12/1370 به ثبت شرکتها رسیده است و جذب نقدینگی و به کارگیری آن در سودآورترین بخش‌های صنعتی خصوصاً صنعت پتروشیمی در راس اهداف آن قرار گرفت. این شرکت در سال 1373 در بازار بورس اوراق بهادار تهران پذیرفته شد و اکنون با بیش از 50000 سهامدار و سرمایه اسمی1820 میلیارد ریال فعالیت گسترده‌ای دارد.

 شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی (شستا) سهامدار اصلی این شرکت می باشد که با هدف استفاده از توان بالقوه بخش خصوصی و دانش فنی روز دنیا در صدد توسعه کمی و کیفی فعالیتهای شرکت می باشد. در همین راستا استراتژی بلند مدت شرکت بر محور ایجاد و راه اندازی پروژه های تولیدی، به خصوص در حوزه پتروشیمی، پی ریزی شده است.

فعالیت‌های شرکت سرمایه‌گذاری صنایع پتروشیمی مشتمل بر 5 بخش تولید، خدمات فنی و مهندسی، بازرگانی و سرمایه‌گذاری، پروژه‌ها و بازار سرمایه است که فعالیت هرکدام از این بخشها در قالب شرکت‌های عضو گروه و به شرح ذیل انجام می‌شود:

 

 شرکت‌های تولیدی و پروژه ها

کربن ایران، شیمی بافت، صنایع کیمیای غرب گستر، تولیدی گازلوله، دوده صنعتی پارس، صنایع لاستیکی سهند، تولیدی لوله‌های دوجداره قدر، سلسله آب حیات کرمان، شیمیایی فرآورد قشم ، شیمی تکس آریا .

 

شرکت‌های خدمات فنی و مهندسی

تکین کو، فیرمکو، شاخص و نگهداشت کاران
 

 

شرکت‌های بازرگانی و سرمایه‌گذاری

سرمایه‌گذاری هامون کیش، سرمایه‌گذاری لاستیکی سهند و گسترش تجارت هامون

 

 از فعالیت‌های بخش تولیدی می‌توان به تولید انواع مواد پتروشیمی، شیمیایی، محصولات نیمه ساخته و ساخته شده پلاستیکی و لاستیکی اشاره نمود. که عمدتاً عبارتند از : دوده صنعتی، ام تی بی ای، متیل اتیل کتون، آسترهای لاستیکی، تسمه نقاله، لوله های پلی اتیلن، لوله های الکترو فیوژن و ... .

بخش خدمات فنی و مهندسی با استفاده از باسابقه‌ترین متخصصین صنایع مختلف خصوصا صنایع پتروشیمی، ارائه دهنده خدماتی مانند مهندسی، ساخت تجهیزات، نصب و راه اندازی، بهره‌برداری و تعمیرات به اغلب مجتمع‌های پتروشیمی و سایر صنایع مرتبط با حوزه نفت، گاز و پتروشیمی کشور است.

بخش بازرگانی و سرمایه‌گذاری نیز در زمینه صادرات و واردات مواد و محصولات و نیز تامین مالی پروژه‌های سرمایه‌گذاری فعالیت مینماید

 

مکان نمای دفتر تهران :
تهران، سید جمال الدین اسد آبادی (یوسف آباد)، خیابان شهید جهانبخش (سوم)، پلاک 14