English Website E-Mail Contact Searcg login
  Send To Friends   Save Page
       اخبار و رسانه   > کارخانه تولید روغن ایرانول آبادان پس از 36 سال خرداد 96 افتتاح می شود

مدیرعامل شرکت نفت ایرانول:
کارخانه تولید روغن ایرانول آبادان پس از 36 سال خرداد 96 افتتاح می شود

ارسال شده در : چهارشنبه ۲۰ بهمن ۱۳۹۵          |          تعداد بازدید : 1877

مدیرعامل شرکت نفت ایرانول گفت: بازسازی کامل کارخانه تولید روغن ایرانول آبادان پس از 36 سال همزمان با سوم خرداد سال آینده در سالروز آزادسازی خرمشهر به بهره برداری می رسد.
به گزارش روابط عمومی و تبلیغات شرکت نفت ایرانول، مهندس عیسی اسحاقی در جلسه شورای مدیران شرکت نفت ایرانول آبادان که در نهمین روز از دهه مبارک فجر برگزارشد، گفت: فاز اول بازسازی کارخانه تولید روغن ایرانول آبادان پس از 35 سال در سوم خرداد امسال آغاز و فاز دوم و بازسازی کامل در سوم خرداد سال آینده به بهره برداری می رسد و تولید انواع روانکار ،روغن دریایی ، موتوری، دیزلی، صنعتی و ... انجام می شود.
وی تصریح کرد: با توجه به تعطیلی تولید روغن در آبادان به دلیل جنگ تحمیلی در سال 59 و تخریب آن از سال گذشته برنامه بازسازی پالایشگاه، بلندینگ روغن پرکنی در بریم آغاز شد.
وی کاهش خام فروشی، ارزش افزوده بیشتر ، پایگاه مناسب برای صادرات و داشتن انبار مناسب و کاهش قیمت تمام شده محصولات به دلیل منطقه آزاد بودن را از مهمترین مزایای این کار دانست.
وی همچنین از موافقت هیات مدیره شرکت نفت ایرانول برای تولید روغن گروه 2 و 3 برای اولین بار با جذب سرمایه گذار خارجی در آبادان خبر داد و گفت: این سرمایه گذاران هفته آینده برای انجام مذاکره نهایی به ایران می آیند.
اسحاقی همچنین از تصویب هیات مدیره ایرانول از موافقت تولید روغن دریایی در آبادان با مشارکت شرکت کشتیرانی، شرکت ملی نفتکش و یک شرکت معتبر در تولید روغن های دریایی خبر داد و گفت: انشالله در سال آینده کارهای اجرایی آن آغاز می شود.
وی تصریح کرد: در سالی که از سوی مقام معظم رهبری به عنوان سال اقتصاد مقاومتی ، اقدام و عمل نام گذاری شده ، طی 10 ماه گذشته خام فروشی در شركت نفت ايرانول  25 درصد کاهش یافته است.
مهندس اسحاقی همچنین از روند بازسازی تولید روغن پالایشگاه ایرانول آبادان و از پایانه در حال ساخت ایرانول در ماهشهر بازدید کرد.
وی افزود: انشالله به زودی پایانه صادراتی ایرانول در ماهشهر با ظرفیت مخازن 25 هزار تنی افتتاح می شود که با بهره برداری از این پایانه می توان ظرفیت ذخیره سازی محصولات صادراتی را به 2 تا 3 ماه افزایش داد و سود مناسبی نصیب شرکت کرد.
نظرسنجی

نقش وب سایت شرکت سرمایه گذاری نفت، گاز و پتروشیمی تامین در امر اطلاع رسانی را چگونه ارزیابی مینمایید؟

   : عالی
   : خوب
   : متوسط
   : ضعیف
خبرنامه

در صورت تمایل به دریافت آخرین اخبار شرکت سرمایه گذاری نفت، گاز و پتروشیمی تامین با ما همراه شوید.

newsletter

کلیه حقوق این مجموعه محفوظ و متعلق به شرکت سرمایه گذاری نفت، گاز و پتروشیمی تامین میباشد.
طراحی و پیاده سازی : آروین رسانه
login