English Website E-Mail Contact Searcg login
  Send To Friends   Save Page
       اخبار و رسانه   > پتروشیمی غدیر موفق به اخذ گواهینامه های سری ایزو 10000 شد

در خاتمه بررسی ممیزان IMQ ایتالیا
پتروشیمی غدیر موفق به اخذ گواهینامه های سری ایزو 10000 شد

ارسال شده در : شنبه ۱۹ خرداد ۱۳۹۷          |          تعداد بازدید : 259

پیاده سازی نظام مدیریت ارتباط با مشتریان و اخذ گواهینامه های سری ایزو ۱۰۰۰۰در پتروشیمی غدیر

 

در خاتمه بررسی های تیم ممیز شرکت IMQ ایتالیا، شرکت پتروشیمی غدیر موفق به اخذ گواهینامه های سری ۱۰۰۰۰ و جاری سازی نظام مدیریت ارتباط با مشتریان در این شرکت شد.

 

به گزارش روابط عمومی تاپیکو، گواهینامه های یاد شده شامل ایزو ۱۰۰۰۱ تحت عنوان راهنمای قواعد رفتاری در سازمانها، ایزو ۱۰۰۰۲ تحت عنوان رسیدگی داخلی به شکایات در سازمانها و ایزو ۱۰۰۰۴ راهنمای پایش و اندازه گیری رضایت مشتری هستند که در شرکت غدیر پیاده سازی شده اند.


مهندس بیانک مدیرعامل پتروشیمی غدیر در جلسه با سرممیز شرکت IMQ ایتالیا، از ممیزان به این علت که شرایطی را فراهم می کنند که شرکت ها بتوانند کالای مشتری مدار تولید کنند و بتوانند به شکل علمی و سازمان یافته در فرایند ارائه خدمات به مشتریان کاستی های خود را برطرف کنند تقدیر کرد.

 

وی ارزیابی و سیستم های بررسی عملکرد ممیزان را ارزشمند و تاثیر گذار توصیف کرد و در ادامه افزود: ما در مجموعه غدیر به کار تیمی اعتقاد راسخ داریم و توانسته ایم با تکیه بر توان جمعی پرسنل کار بزرگی انجام دهیم.

 

بیانک اظهار کرد: در دو سال گذشته با وجود مواجه شدن با مدت زمان نزدیک به دو ماه خواب کارخانه که از میزان متعارف بیشتر بوده است و بیشتر مواقع این مشکل به خاطر شرایط منطقه ویژه و تامین خوراک از مجموعه های دیگر به کارخانه تحمیل شده است، توانستیم از ظرفیت اسمی تولید کارخانه عبور کنیم و این امر ارزشمند جز با تکیه بر توان جمعی پرسنل محقق نمیشد.

 

گفتنی است، فرآیند اخذ گواهینامه های سری ۱۰۰۰۰ و جاری سازی نظام مدیریت رضایت مشتریان به عنوان یک اصل اساسی در تکریم مشتری است؛ جزو ارزشهای اساسی شرکت محسوب می شود.
نظرسنجی

نقش وب سایت شرکت سرمایه گذاری نفت، گاز و پتروشیمی تامین در امر اطلاع رسانی را چگونه ارزیابی مینمایید؟

   : عالی
   : خوب
   : متوسط
   : ضعیف
خبرنامه

در صورت تمایل به دریافت آخرین اخبار شرکت سرمایه گذاری نفت، گاز و پتروشیمی تامین با ما همراه شوید.

newsletter

کلیه حقوق این مجموعه محفوظ و متعلق به شرکت سرمایه گذاری نفت، گاز و پتروشیمی تامین میباشد.
طراحی و پیاده سازی : آروین رسانه
login