نمایش محتوای سبز

1400/11/13
با حکم سرپرست هلدینگ تاپیکو انجام شد؛
انتصاب سرپرست جدید هلدینگ سلولزی/ نصرالهی جایگزین ابروفراخ شد
رضا توکلی سرپرست شرکت سرمایه گذاری نفت و گاز و پتروشیمی تأمین (تاپیکو) در حکمی ابراهیم نصرالهی را که بر اساس مصوبه هیات مدیره تاپیکو به عنوان سرپرست هلدینگ سلولزی انتخاب شده بود، به این سمت منصوب کرد. پیش از این مونا ابروفراخ مدیریت این هلدینگ را بر عهده داشت.

به گزارش روابط عمومی تاپیکو، در این مراسم که با حضور علی لو، نایب رئیس هیات مدیره تاپیکو، اعضای هیات مدیره هلدینگ سلولزی و جمعی از معاونان ومدیران این شرکت برگزار شد، حکم انتصاب ابراهیم نصرالهی به عنوان سرپرست هلدینگ سلولزی به وی ابلاغ شد.

در حکم انتصاب نصرالهی آمده است:

نظر به تخصص، تعهد و سوابق ارزنده جنابعالی و عطف به ابلاغ مصوبه پانصد و سی و هفتمین جلسه هیات مدیره محترم تاپیکو به شماره 12266-1400 مورخ 1400/10/06 ، به موجب این حکم بعنوان سرپرست گروه صنعت سلولزی تأمین گستر نوین منصوب می‌شوید تا با هماهنگی سایر اعضای هیات مدیره شرکت در جهت تحقق اهداف تعیین شده در چارچوب مفاد اساسنامه آن شرکت و قانون تجارت و با رعایت صرفه و صالح شرکت مذکور و شرکت سرمایه گذاری نفت و گاز و پتروشیمی تأمین انجام وظیفه فرمائید.

بر اساس این گزارش، ابراهیم نصراللهی دارای مدرک دکترای حرفه ای مدیریت مالی و دانش آموخته مدیریت دولتی در مقطع کارشناسی ارشد از دانشگاه آزاد اصفهان است.

عضویت در هیات مدیره شرکت صنایع قند جهان، مشاور مدیرعامل شرکت صبا ابنیه ایرانیان و عضویت موظف در هیات مدیره و معاونت بازرگانی شرکت دخانیات ایران از جمله مهمترین سوابق کاری وی به حساب می ‌آید.

 گروه صنعت سلولزی تأمین گستر نوین، یک هلدینگ از شرکتهای تابعه هلدینگ تاپیکو است که مدیریت و راهبری شرکتهایی همچون شرکت صنایع چوب و کاغذ ایران (چوکا)، شرکت کاغذ سازی کاوه، شرکت محصولات کاغذی لطیف، شرکت حریر خوزستان، شرکت صنایع چوب خزر کاسپین و شرکت صنایع کاغذ بیستون تأمین را بر عهده دارد.

 

کپی لینک کوتاه