تقدیر ویژه وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از سودآوری و رشد پتروشیمی غدیر/ رشد بیش از 4.7 برابری سودخالص
1400/3/19
در حاشیه مجمع عمومی پتروشیمی غدیر انجام شد:
تقدیر ویژه وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از سودآوری و رشد پتروشیمی غدیر/ رشد بیش از 4.7 برابری سودخالص
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در پیامی به مجمع عمومی عادی سالانه شرکت پتروشیمی غدیر، از تلاش مدیران جوان این شرکت برای تحقق سود بیش از یکهزار و 325 میلیارد تومانی و رشدهای بی نظیر ایجاد شده در پتروشیمی غدیر تقدیر کرد.

به گزارش روابط عمومی تاپیکو، مجمع عمومی عادی سالانه شرکت پتروشیمی غدیر روز سه شنبه 18 خرداد برگزار شد که طی آن صورتهای مالی این شرکت منتهی به اسفند ماه 1399 مورد بررسی و تصویب سهامداران قرار گرفت و این شرکت با رشدی خیره کننده توانست میزان سود خالص خود را در بازه زمانی مذکور از 290 میلیارد به بیش از یکهزار و 325 میلیارد تومان برساند.

 

در همین راستا محمد شریعتمداری وزیر تعاون، کار ورفاه اجتماعی در پیامی خطاب به این مجمع عمومی از ثبت این رکورد و مجموعه تلاشهای انجام شده در شرکت پتروشیمی غدیر تقدیر کرد. در متن این پیام آمده است:

«تلاش های ارزشمند اکثر مدیران مجموعه شستا در طی دوران مدیریت جوان و جدید این شرکت عموماً شایسته تقدیر است و ‌هر روز در رسانه‌ها گزارشهایی از مجمع عمومی این شرکتها حاوی رشدهای بی‌نظیر مشاهده می‌شود، اما در بین آنها شرکت پتروشیمی غدیر از آن جهت که در طی سال گذشته با مدیریتی ماتریسی مشارکت جویانه و مسئولیت پذیر، نوع بدیعی از مدیریت را به منصه ظهور رساند، دو چندان قابل تقدیر است.

 

رشد تولید و فروش، توجه ویژه به بازار داخلی، تامین نیاز بازار به پی.وی.سی در شش ماه نخست و اهتمام به صادرات پس از تامین نیاز داخلی، ایفای تعهدات ارزی با کسب لوح تقدیر از بانک‌مرکزی، افزایش سود ناخالص، عملیاتی و خالص به ترتیب با مقادیر بی‌نظیر۴۲۱، ۴۹۱، ۴۷۸ درصد و دهها اقدام فنی مهم در جهت اتکا به توان مهندسی داخل در تولید و نوآوری، هر چند همگی قابل ستایش است، اما مدیریت بی‌حاشیه و پر تلاش و معطوف به رشد و تعالی علیرغم عدم حضور مدیرعامل در شرکت بیش از هر اقدام دیگری شایسته تقدیر است .

برای همه شما آرزوی توفیقات بیشتر در کسب رضای خداوند متعال و خدمت به نظام جمهوری اسلامی ایران  و مردم شریف خصوصاً جامعه بازنشستگان، کارگری ،بیمه گزاران و سایر سهامداران‌محترم را از درگاه حق تعالی خواهانم .»

 

بر اساس این گزارش، شرکت پتروشیمی غدیر همچنین موفق شد با ثبت 155 درصد رشد ، میزان کل فروش خود را در سال 99 به بیش از دو هزار و 575 میلیارد تومان برساند. همچنین این شرکت توانست سود عملیاتی خود را 5 برابر کرده و به یکهزار و 326 میلیارد تومان برساند که رکوردی بی نظیر برای شرکت پتروشیمی غدیر به حساب می آید.

 در جریان مجمع سالانه پتروشیمی غدیر که با حضور 75/6 درصد از سهامداران برگزار شد، صورتهای مالی تصویب و به پیشنهاد هیات مدیره تصمیم بر این شد که به ازای هر سهم مبلغ ۱۰۰۰ تومان بین سهامداران توزیع و از طریق سامانه سجام در اختیار سهامداران قرار گیرد.

اخبار برگزیده آرشيو
شنبه 1400/7/24 - 10 : 10