رشد دو برابری فروش شرکت کاغذسازی کاوه/ تمرکز بر تولید محصولات با ارزش افزوده بیشتر
1399/12/6
در مقایسه با مدت مشابه سال قبل محقق شد؛
رشد دو برابری فروش شرکت کاغذسازی کاوه/ تمرکز بر تولید محصولات با ارزش افزوده بیشتر
مدیرعامل شرکت صنایع کاغذسازی کاوه از رشد دو برابری میزان فروش این شرکت به نسبت سال گذشته خبر داد و گفت: به دلیل تمرکز شرکت بر تولید کاغذ با ارزش افزوده بالاتر، فروش ریالی سال جاری رشد چشمگیری داشته است.

به گزارش واحد ارتباطات شرکت صنایع کاغذسازی کاوه، امیرسامان اسفندیاری مدیر عامل و عضو هیات مدیره این شرکت با اشاره به گزارش منتشر شده در سامانه کدال گفت: شرکت کاغذسازی کاوه در حال سپری کردن سالی استثنایی است و رشد دو برابری آمار فروش از ابتدای سال تا پایان بهمن ماه 1399 در مقایسه با مدت مشابه پارسال موید این نکته است.

اسفندیاری افزود: همه محاسبات ناشی از شرایط تحریم ظالمانه و شیوع ویروس کرونا، افول تولید و فروش را نشان می دهد اما خوشبختانه با تلاش فراوان همکاران توانستیم این تهدید را به فرصت تبدیل کرده، افزایش تولید و فروش محصولات را در آخرین سال قرن سیزده خورشیدی رقم زنیم.

وی با اشاره به گزارش سامانه کدال گفت: بر اساس گزارش منتشر شده در سامانه کدال، حجم تولید انواع کاغذ در شرکت کاغذسازی کاوه از ابتدای سال جاری تا پایان بهمن ماه بیش از 22 هزار تن می باشد و این مقدار در مدت مشابه سال 1398 بیش از 23 هزار تن بوده است. این در حالیست که به دلیل تمرکز شرکت بر تولید کاغذ با ارزش افزوده بالاتر در سال جاری، مبلغ فروش ریالی نماد چکاوه از ابتدای امسال تا پایان بهمن ماه در حدود 1900 میلیارد ریال است در حالی که این مبلغ برای مدت مشابه سال گذشته بالغ بر 900 میلیارد ریال بوده که رشد 2 برابری فروش ریالی را برای این کاغذساز قدیمی در پی داشته است.

مدیرعامل شرکت کاغذسازی کاوه اضافه کرد: برنامه ریزی تولید و دپوی آخال برای ماه های آینده انجام شده است و این نوید را به سهامداران چکاوه می دهیم که سال 1400 را نیز با رونق امسال آغاز نماییم.

اخبار برگزیده آرشيو
چهارشنبه 1400/7/7 - 18 : 0