معرفی اعضای جدید هیات مدیره شرکت نفت پاسارگاد
1399/2/20
در مراسمی با حضور مدیران و اعضای هیات مدیره انجام شد؛
معرفی اعضای جدید هیات مدیره شرکت نفت پاسارگاد
علی دانا و حسین نیکخواه ابیانه، جایگزین حسن هادی‌زاده و مسعود جبرئیلی در هیات مدیره شرکت نفت پاسارگاد از شرکتهای تابعه شستا شده و صبح امروز در مراسمی احکام انتصاب خود را از دست مدیرعامل تاپیکو دریافت کردند.
به گزارش شستا رسانه به نقل از روابط عمومی تاپیکو، در این مراسم که در دفتر مرکزی شرکت نفت پاسارگاد برگزار شد، احکام انتصاب علی دانا و حسین نیکخواه ابیانه به عنوان اعضای جدید شرکت نفت پاسارگاد به ایشان اعطا شد تا تیم اجرایی و مدیریتی این شرکت از این پس با ترکیبی از دانش و تجربه و انگیزه  و انرژی جوانی تشکیل و آغاز به فعالیت کند.
 
محمود مخدومی مدیرعامل هلدینگ نفت و گاز و پتروشیمی شستا (تاپیکو) در این مراسم گفت: احکام آقایان دانا و نیکخواه پس از بررسی و احراز صلاحیت و صدور تاییدیه‌های لازم صادر شده و انتظارات، ماموریت‌ها و برنامه‌های مورد انتظار برای اجرا در شرکت نفت پاساردگاد در قالب میثاق‌نامه به ایشان ارائه شده است و همچنین در جلساتی چندگانه درباره شرح کار و اهداف آتی مورد نظر در این شرکت با آنها بحث و تبادل نظر شده است.
 
وی به وضعیت نابسامان شرکت نفت پاسارگاد در مرداد ماه 97 و همزمان با قبول مسئولیت مهندس جبرئیلی در این شرکت اشاره کرد و گفت: در حوزه تعهدات ارزی، تعداد بسیار زیاد حواله های باز وصول نشده، مسائل مربوط به مالیات ارزش افزوده و... مشکلات زیادی در این شرکت داشتیم که با تلاش بی‌وقفه تیم مدیریتی شرکت نفت پاسارگاد خوشبختانه بسیاری از این موارد برطرف شد که این امر در وضعیت سودآوری شرکت در سالهای 97 و 98 نشان داده شد. قطعاً وضعیت سودآوری شرکت در سال جاری به نسبت سال گذشته نیز بهبود خواهد داشت.
 
مدیرعامل تاپیکو درباره افقهای پیش رو و ماموریتهای جدید شرکت نفت پاسارگاد نیز گفت: در دوره جدید مدیریتی شرکت نفت پاسارگاد، توسعه بازارهای صادراتی، پیدا کردن کشورهای هدف و برقراری ارتباط موثر و مستقیم با خریداران نهایی و به دست آوردن سهم بازار بیشتر در مقایسه با رقبا در بازارهای داخلی و خارجی ماموریتهای جدیدی است که برای این شرکت تعریف شده که امیدواریم با حضور آقایان دانا و نیکخواه در هیات مدیره این شرکت و استفاده از دانش و تجربه در کنار انگیزه و انرژی جوانی، این امر به زودی محقق شود.
 
مخدومی به چالش‌هایی که شرکت نفت پاسارگاد با آنها مواجه است اشاره کرد و گفت: در حوزه دریافت خوراک از برخی پالایشگاه‌ها چالش‌هایی وجود دارد که تیم قبلی مدیریت نفت پاسارگاد تمامی تلاش خود را برای برطرف کردن آنها و تضمین دریافت خوراک پایدار از آنها کشیدند و انصافاً بسیاری از این چالشها نیز با برقراری تعامل شایسته با پالایشگاه‌های کشور مرتفع شدند اما همچنان لازم است تا با تدام این تعاملات، نسبت به اطمینان از فرایند تامین خوراک پایدار از پالایشگاه‌های کشور برنامه‌ریزی لازم صورت پذیرد.
اخبار برگزیده آرشيو
سه شنبه 1400/4/1 - 46 : 22